Ieškantiems išskirtinės kokybės ir patogumo mes pristatome japonų meistrų rankomis gaminamus YAXELL peilius. Su jais virtuvėje atrasite dar daugiau galimybių ir maloniai pasiduosite aistrai ruošti maistą. Kodėl būtent šie peiliai?

Tradicijos, kurios užburia
Japonijos Seki mieste puoselėjama šimtametė peilių gaminimo tradicija YAXELL prekiniam ženklui leidžia ne tik išlikti aukštumose, bet ir kiekvienam iš mūsų kasdien įsitikinti, kas yra išskirtinės kokybės peilis ir koks malonumas su juo dirbti. Gamintojai laikosi aukščiausių Japonų meistriškumo standartų, kruopščiai derindami gilias tradicijas su moderniausiais šios srities technologiniais sprendimais. Jei vertinate kokybę ir norite pajusti dar daugiau malonumo gamindami maistą, tuomet turime Jums gerų naujienų!

Medžiagos
YAXELL peiliai visų pirma žinomi ir vertinami dėl aukšto našumo miltelinių VG10 ir SG2 nerūdijančio plieno ašmenų. Šie aukščiausios kokybės japonų plienai garsūs dėl išskirtinio kietumo, atsparumo korozijai ir ašmenų ilgaamžiškumo. Gamybos metu ašmenys praeina kruopštų grūdinimo procesą, todėl pasižymi ilgai išliekančiu aštrumu.
Taip pat didelę reikšmę turi naudojamas Damasko plienas, kuris svarbus ne tik funkcionalumui, bet ir unikaliam estetiniam grožiui. Ar matėte YAXELL peilius? Jie nuostabūs! Charakteringas raštas sukuriamas daugiasluoksniu damasko plienu, suteikiant estetinį patrauklumą ir papildomą stiprumą ašmenims. Damasko plienas taip pat padeda mažinti trintį, užtikrinant sklandesnį pjovimą. Tai reikia pajusti.

Meistrystė ir technologijos
YAXEL peiliai yra puikus pavyzdys, kaip gali bičiuliautis šimtmečius puoselėjama meistrystė ir pažangiausios technologijos. Meistrai peilius aštrina naudodami pažangias technologijas, kurių pagalba išgaunamas tiesiog preciziškas tikslumas.
Šio prekės ženklo kūrėjų žinios užtikrina, kad kiekvienas peilis būtų puikiai subalansuotas ypatingam pjovimo našumui. Ašmenys yra kruopščiai išlenkti tam, kad pasiektų optimalią pusiausvyrą tarp aštrumo ir patvarumo.
Tačiau be ašmenų ne ką mažiau svarbu ergonomiška peilio rankena. YAXELL meistrai tai puikiai žino ir vertina, todėl menkiausias smulkmenas suprojektuoja taip, kad peilį būtų patogu ir saugu laikyti bei juo darbuotis. Rankenos dažniausiai gaminamos iš tvirtų medžiagų, tokių kaip Mikarta arba Juodojo buko mediena, kurios pasižymi atsparumu drėgmei, šilumai ir cheminėms medžiagoms. Rankenėlių kontūrai užtikrina puikų valdymą ir minimalų rankos nuovargį. Tai svarbu ne tik virtuvės šefui. Juolab, kad šefu su tokiu peiliu pelnytai gali pasijusti kiekvienas.

Platus pritaikymas
Taigi svorio pasiskirstymas tarp ašmenų ir rankenos yra kruopščiai subalansuotas tam, kad pagerintų pjovimo patogumą. Šis pusiausvyros aspektas prisideda prie bendro peilio valdymo ir stabilumo naudojimo metu. Tai labai svarbu maisto gaminimo procese. Rekomenduojame tuo įsitikinti.
Apibendrindami galime patikinti, jog japoniški YAXELL peiliai išsiskiria plačiomis pritaikymo galimybėmis. Nuo griežto, bet itin tikslaus pjaustymo ar smulkmeniško darbo su daržovėmis iki sunkesnių užduočių, tokių kaip iškaulinimo ar duonos pjovimas. Šie peiliai yra suprojektuoti atlaikyti tiek profesionalių virtuvės šefų darbo krūvius, tiek ir patogiai naudoti namų virtuvėse, kuomet darbo imasi aistringi mėgėjai virėjai. Tai vertinga investicija, leidžianti dar giliau pajusti aistrą kulinarijai ir nustebti bei nustebinti draugus, šeimos narius ar tiesiog – pačius save.

Galandus kviečia
Esame oficialūs Japonų YAXELL prekinio ženklo atstovai Lietuvoje, tad užtikriname kokybę ir galime ne tik papasakoti, bet ir mielai pademonstruosime šių peilių galimybes.
Svarbiausia, kad esame ne ką mažiau aistringi kokybiškų peilių mylėtojai, o šis jausmas buvo brandintas ne vienerius metus, todėl užtikriname ne tik profesionalumą, bet ir tai, kas nepamatuojama jokiomis piniginėmis išraiškomis. Mielai kviečiame apsilankyti mūsų dirbtuvėse-parduotuvėje Kaune, o į rūpimus klausimus galime atsakyti ir internetu ar kitu Jums patogiu būdu