YAXELL

Yaxell Japan yra iš Seki miesto Gifu regione į šiaurę nuo Nagojos, pagrindinėje Honšiu saloje centrinėje Japonijoje.

Seki yra laikoma japonų kardų (Katana) ir peilių sostine ir jų ašmenų gamybos istorija siekia 780 metų iki Kamakuros laikotarpio (1185–1333). Seki visame pasaulyje garsėja tradiciniu ir išskirtiniu kardų gaminimu, kuris ilgainiui išsivystė į kasdieniam naudojimui skirtų virtuvinių peilių gamybą.

„Yaxell“ išsaugojo šį senovinį peilių gamybos palikimą, sujungdama geriausias pažangias technologijas su nepralenkiamomis tradicinio meistriškumo žiniomis ir patirtimi.

„Yaxell“ nuo 1932 m. yra pirmaujanti aukščiausios klasės peilių gamintoja, gaminanti aukščiausios kokybės virtuvės peilius, kuriuos naudoja geriausi profesionalūs virėjai ir gurmanai visame pasaulyje.

Yaxell per daugelį metų laimėjo keletą apdovanojimų kaip geriausias virtuvės peilis Vokietijoje, Švedijoje, Danijoje ir JAV.

Yaxell nerūdijančio plieno ašmenys kaitinami krosnyje iki labai aukštos temperatūros, o po to atšaldomi ledu. Tada jie vėl kaitinami naudojant aukštą temperatūrą, kad ašmenys būtų tvirti ir patvarūs bei ilgaamžiai. Šis specialus terminis apdorojimas padaro peilius atsparius korozijai.

Yaxell peilių rankenos yra pagamintos iš Mikartos – natūralios dervos ir lino medžiagos, kuri užtikrina optimalų stiprumą ir geriausią higieną, nes uždaro bet kokius tarpus tarp rankenos ir plieninio ašmens.

Apdovanojimai
  • Yaxell per daugelį metų laimėjo keletą apdovanojimų kaip geriausias virtuvės peilis Vokietijoje, Švedijoje, Danijoje ir JAV.
  • Super Gou serija: Virėjo peilis Nr. 1 JAV 2015, 2016 ir 2017 m. pagal Wiki.ezvid.com
  • Ran serija : geriausias produktas Vokietijoje 2016 ir 2017 m. Vergleich.org ir Test Winner 2009 ir 2012 m. Emporio Test Magazine.
  • Zen serija: Pagal leidinį „Aftonbladet“ – geriausias peilis Švedijoje 2016 ir 2017 m.